Novinky 2012

21. listopadu 2012

Hysteroskopie

Provádíme v naší ordinaci ambulantní optické vyšetření dutiny děložní bez narkozy s možností odebrání vzorku - biopsie.

To vyšetření provádíme i pro neregistrované pacientky. Bližší informace v naší ambulanci.


16. srpna 2012

Nově vyšetřujem ukazatel HE 4 karcinomu vaječníku

Karcinom vaječníku je nejhůře diagnostikované onemocnění s vysokou úmrtností především díky tomu, že nespecifické příznaky se dostavují až v pokročilejších stádiích onemocnění. Ve studii, které hodnotí známé markery vaječníkového karcinomu, měl ukazatel HE4 nejvyšší citlivost, pokud se hodnotily jednotlivé ukazatele samostatně.

V indikovaných případech je vyšetření hrazeno pojišťovnami.


12. května 2012

Antikoncepční poradna

Pokud chcete novou antikoncepci, nebo pokud nejste spokojena se stávající antikoncepcí, objednejte se do naší ordinace, kde vše podrobně probereme.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


11. dubna 2012

Souhlas s vyšetřením nezletilých

Od 1. 4. 2012 je zapotřebí souhlasu rodičů při gynekologickém vyšetření nezletilých a při předpisu hormonální antikoncepce.


8. března 2012

Očkování 13 až 14 letých dívek proti HPV infekci

Od dubna 2012 bude v naší ambulanci prováděno očkování 13 až 14 letých dívek proti rakovině děložního čípku a předrakovinným změnám na děložním čípku, ev. proti genitálním bradavicím hrazeno státem. Bližší informace v ordinaci.


7. února 2012

Těhotenské cvičení a příprava k porodu

V naší tělocvičně opět probíhá těhotenské cvičení, příprava k porodu, kojení a šestinedělí pod vedením zkušené a sympatické porodní asistentky. Možnost objednání v ordinaci.


5. ledna 2012

Gyncare MUDr. Michael Švec s.r.o.

Od 1.1.2012 gynekologické ordinace na Slovanské a Francouzské třídě mají nový název Gyncare s.r.o. Rozsah péče a vybyvení ordinací zůstává nezměněn.